KDO JSEM

Jsem realitní makléřka společnosti RE/MAX, která je jedna z nejsilnějších značek světového měřítka. A vybrala jsem si jako franšízovou kancelář RE/MAX Deltu, kde pracují skvělí lidé a profesionálové v tomto oboru. Za rok 2019 jsme získali ocenění NEJLEPŠÍ KANCELÁŘ MORAVY.

Každý obchod je jiný a proto je důležité připravit vše na míru dané nemovitosti a Vašim představám. Jsem býk a býk je spolehlivý, vyrovnaný a důsledný. Záleží mu na spokojenosti lidí kolem sebe. Svěřte mi prodej své nemovitosti a buďte můj další spokojený prodávající.

Vím, že prezentace nemovitosti je důležitým článkem v procesu prodeje a proto využívám profesionálního fotografa, nemovitost pečlivě připravím k focení (tzv. homestaging), vytvořím 3D půdorys pro představu budoucích zájemců, natočím videoprohlídku nemovitosti a také spolupracuji s pilotem, který zachytí nemovitost z ptačí perspektivy pomocí dronu nebo zhotovíme 3D sken nemovitosti.

Při prodeji získávám pro své klienty maximální tržní cenu. Ráda využívám formu prodeje nemovitosti a to “PROHLÍDKOVÝ DEN“. Zájemci si v předem určený den prohlédnou nemovitost, jsem tu pro ně pro jakékoliv dotazy, dostanou ode mě popis nemovitosti, jeho výměry, technické údaje, … a k tomu malé překvapení 🙂 Vše je nastaveno dle jasných pravidel, které zasílám před prohlídkou a vysvětlím také již při prvním telefonátu. Pro prodávajícího to znamená velkou výhodu a to, že ví kdy budou prohlídky (zpravidla jeden až dva dny) a nečeká ho žádná nečekaná “návštěva“.

Dělám realitní služby, jaké si přejete. Se mnou to půjde lépe.